Dětská psychiatrická nemocnice Louny

Při pomáhání je nejkrásnější ten pocit, který ve vás zůstává.

V Psychiatrické nemocnici Louny jsme se nezastavili. Bylo to jedno z míst, kde jsme pochopili, jak děti z krizových center touží hlavně po pozornosti. Dětské oči rozzářil nejvíce skákací hrad. Živé hudební vystoupení zpěvačky Evy Matějovské, Patrika Stoupy a jejich kapely roztancovali a rozezpívali nejen děti, ale také ošetřující personál. Profesor Sakateca z kryptoskola se postaral o miliony nafouknutých, poletujících balonků ve tvaru různých zvířátek. Rocky Krypto Baron předvedl své žonglovací umění. Umělkyně Kateřina Hybášková malovala spolu s dětmi veliké plátno. Akci jsme završili různými soutěžemi a plyšovými pandami.

Za celou organizaci tohoto dětského dne plného dobrých skutků děkujeme nadačnímu fondu Panda Child, Kryptoškola byla generálním sponzorem celé akce. Opět se nám potvrdilo, že život je hra.